O firmie

Kim jesteśmy?

W AquaGO pomagamy zaoszczędzić na dostawie wody pitnej do 70% przy większym zużyciu wody.

Celem AquaGo jest pomoc naszym partnerom biznesowym w rozwoju swojego biznesu i polepszenia wyników finansowych dlatego dostarczamy dystrybutory do wody w systemie bezbutlowym (P.O.U), dzięki któremu można podnieść jakość obsługi klientów i pracowników.

Dlaczego AquaGO?

Dlaczego bezbutlowy dystrybutor?

Dla kogo dystrybutory filtrujące?

Biuro
Szkoła
Fitness
Przemysł
Miejsce
publiczne
Restaurcja
Hotel
Dom

Zalety dystrybutorów filtrujących wodę

Woda w firmie to bardzo ważna sprawa ze względu na zdrowie. Każdy pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom godne warunki pracy. Proponujemy przedsiębiorstwom innowacyjne rozwiązania zapewniające smaczną i świeżą wodę. Zaawansowane technicznie urządzenia są wysoce wydajne i gwarantują niezawodną pracę przez długi czas. Posiadanie dystrybutorów filtrujących wodę to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie będziesz musiał zamawiać zapasów butli, co pozwoli również zaoszczędzić miejsce w magazynie.

Dystrybutory filtrujące są podłączane bezpośrednio do ujęcia wody, posiadają możliwość podawania wody zimnej, ciepłej i gazowanej.

Jakość wody

W urządzeniach wykorzystana została najwyższej jakości filtracja wody która została przystosowana do polskiej sieci wodociągowej. W AquaGO wykorzystywana jest filtracja światowych i renomowanych marek.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Koniec z kaucjami i wysokimi kosztami dostawy wody. Zapewnimy stały i niezmienny koszt niezależnie od pory roku i zużycia wody.

Wygoda i ekologia

Dostęp do wody gazowanej, letniej, zimnej i gorącej z jednego urządzenia. Brak problemu z magazynowaniem i dostawami butli z wodą.