Dystrybutor wody Warszawa

Woda do biura Warszawa

Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, jak cenne właściwości ma woda źródlana i jakie korzyści płyną z regularnego picia wody źródlanej. Wszystkim zainteresowanym przedsiębiorcom, jak również gospodarstwom domowym, proponujemy wynajem nowoczesnego dystrybutora wody, który nie wymaga regularnej wymiany butli, co jest nie tylko czasochłonne i uciążliwe, ale również nieekologiczne. Decydując się na nasze dystrybutory, korzystasz z bezpośredniej dostawy wprost z sieci wodociągowej! Następnie nasze dystrybutory filtrujące wodę dostarczą Ci wodę doskonałej jakości - zimną, gorącą lub gazowaną! Jeśli chcesz zainstalować w swojej firmie nowoczesne dystrybutory wody, Warszawa jest miejscem w którym możesz to zrobić na atrakcyjnych warunkach i w konkurencyjnej cenie. Woda do biura na abonament już od 65 zł miesięcznie to idealne rozwiązanie dla wszystkich pracodawców, biur, urzędów, instytucji, ale również gospodarstw domowych. Zaoparz się w świeżą wodę i wyeliminuj czasochłonne i mało ekologiczne dostawy wody w plastikowych butlach lub zgrzewkach.

Test dystrybutora

Możliwość przetestowania dowolnego dystrybutora przed podjęciem decyzji

Funkcjonalność

Dostęp do wody gazowanej, letniej, zimnej i gorącej

Ekologia

Brak magazynowania wody w plastiku i wymiany ciężkich butli

Montaż i serwis

W wynajmie wliczone wszystkie koszty związane z obsługą

Wygoda i oszczędność

Stały koszt niezależnie od pory roku i zużycia wody. Koniec oczekiwania na dostawę i wpłatę kaucji

Aplikacja

Koniec z podpisywaniem i magazynowaniem papierowych dokumentów.

Woda dla firm Warszawa

AquaGo to producent dystrybutorów wody dla firm. Dostarczymy wodę do Twojej firmy w sposób wygodny i ekologiczny. Skorzystanie z naszej oferty to także duża oszczędność finansowa. Sumarycznie, wynajem dystrybutorów jest dużo bardziej opłacalny niż kupowanie butelkowanej wody mineralnej. Nie wspominając już nawet o tym jak ważna jest dzisiaj dbałość o środowisko naturalne w naszych codziennych wyborach. Woda butelkowana co prawda zawiera dobrą wodę źródlaną czy wodę gazowaną, ale niestety generuje bardzo duże ilości zbędnych plastikowych śmieci. Zapewnienie pracownikom stałego dostępu do świeżej wody to obowiązek każdego pracodawcy. Pracownicy, którzy pamiętają o regularnym sięganiu po szklankę wody pracują efektywniej, a ich praca przynosi lepsze rezultaty. Nie mają też takich problemów z sennością, jak osoby, które zapominają o regularnym uzupełnianiu płynów. Postaw na dostawę wody od AquaGo, a dokładniej - nowoczesne dystrybutory wody. Warszawa to miasto, w którym nasze dystrybutory wody cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem. Dołącz do grona zadowolonych klientów i korzystaj ze zdrowej wody w swoim biurze!

Najczęściej wybierane produkty

Oto nasze najbardziej popularne dystrybutory

Dystrybutor Wody OVIO Soda (Zimna, Gorąca, Gazowana)

Dystrybutor Wody Simply Fresh S (Zimna, Gorąca)

Dystrybutor Wody WHP 2010S Soda (Zimna, Gorąca, Gazowana)

Poproś o kontakt

Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy najlepszą ofertę do Twoich potrzeb!  Ile wody przyjmować dziennie?

  Organizm człowieka składa się w 70% z wody. Dlatego tak ważne jest jej regularne uzupełnianie i częste sięganie po płyny, w tym przede wszystkim wodę źródlaną lub wodę mineralną. Przyjmowanie płynów ważne jest podczas całego dnia. Podczas pracy pozwala na odzyskanie utraconych elektrolitów – do tego przyczynia się zwłaszcza picie wody wysoko zmineralizowanej. Regularne i częste uzupełnianie płynów to konieczność także podczas cieplejszych miesięcy, kiedy naturalnie tracimy dużo więcej wody. Wodę najlepiej pić regularnie, po kilka łyków w równych odstępach czasu, tak, by nawodnienie było stałe. Dietetycy mówią, że optymalna ilość przyjmowanych płynów to około 1 litr dziennie na każde 30 kilogramów masy ciała, przy czym w upalne dni wody powinno się spożywać więcej. Dlatego tak ważne jest, by w każdej firmie zapewnić pracownikom dosttęp do wody źródlanej, mineralnej lub odpowiednio przefiltrowanej wody z kranu. Idealne rozwiązanie to nowoczesne dystrybutory wody. Warszawa to miejsce, w którym nasz dystrybutor filtrujący AquaGo szczególnie często wybierany jest przez tych przedsiębiorców, którzy chcą zrezygnować z uciążliwych i kosztownych dostaw wody butelkowanej.


  Dostawa wody do firm

  Plastikowe butelki z wodą źródlaną dość mocno przyjęły się w społeczeństwie, niezależnie od tego czy jest to woda do domu czy może organizujemy dostawę wody do biura dla naszych pracowników. Jest to niestety bardzo duże obciążenie dla środowiska, pomijając już kwestię dostaw wody oraz kosztu. Rozwiązaniem pośrednim są dystrybutory butlowe, gdzie korzysta się z niemal 20-litrowych butli, a po ich wykorzystaniu oddaje do punktu i odbiera nowe butle. Oczywiście jest to dobra woda, jednak rozwiązanie również nie jest optymalne. Najwięcej zalet ma bez wątpienia inwestycja w nowoczesny dystrybutor wody podłączany do sieci, który dzięki systemowi filtrującemu, zapewnia nieograniczony dostęp dobrej jakości wody do firmy. Nowoczesny dystrybutor wody w Warszawie, jak również na terenie całego kraju, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nic w tym dziwnego - jest to rozwiązanie nie tylko ekologiczne, ale również ekonomiczne. Oczywiście dostawcy wody do biura w wersji butelkowanej lub butlowej będą mieć inne zdanie, jednak nawet jeśli jest to bezpłatna dostawa to spójrzmy prawdzie w oczy: abonament w kwocie 60-120 zł miesięcznie zapewnia nieograniczony dostęp do dobrej jakości wody, nie generując przy tym szkodliwych odpadów i nie angażując czasu na dostawy wody do biura.
  Dystrybutory z wodą zimną, ciepłą i gazowaną

  Nowoczesne dystrybutory wody mają bardzo ważną przewagę w stosunku do tradycyjnej dostawy wody butelkowanej, nawet jeśli jest w nich woda źródlana. Pracownicy korzystający z naszych dystrybutorów wody mogą w zależności od potrzeby, korzysać z wody zimnej, ciepłej czy wody w temperaturze otoczenia. Dostawa wody w butelkach lub butlach nie daje już takich możliwości. Co więcej, dystrybutor filtrujący zapewnia wodę gazowaną lub niegazowaną, w zależności od preferencji. Dzięki systemowi filtracji, nasze dystrybutory do wody podają wodę bogatą w dobroczynne składniki i wolną od zanieczyszczeń chemicznych czy mikrobiologicznych.


  Dystrybutory wody dla firm w Warszawie

  Nie tylko największe firmy i korporacje decydują się na nowoczesne dystrybutory wody. Warszawa jest dla nas najlepszym przykładem, że każdej wielkości firmy rezygnują stopniowo z tradycyjnej dostawy wody na rzecz nowoczesnych dystrybutorów wody. Wśród naszych nowych klientów bardzo dużą grupę stanowią małe i mikro firmy jak również gospodarstwa domowe. Przyjazne środowisku dystrybutory z dobrą wodą o pozytywnym wpływie na ludzki organizm to inwestycja, która musi się zwrócić! Dostawa wody w plastikowych butelkach lub butlach powoli odchodzi do lamusa na rzecz nowoczesnych dystrybutorów wody. Zarówno wolnostojący jak i nablatowy dystrybutor filtrujący AquaGo podłączany jest bezpośrednio do sieci wodociągowej. Woda kranowa, mimo że zdatna do picia, musi zostać przefiltrowana, by jej jakość nie uległa pogorszeniu przez przestarzałe rury. Dzięki filtrom oczyszczającym, w które wyposażone są nasze dystrybutory wody, pracownicy mogą korzystać z wody świeżej, smacznej i wysokiej jakości. Postaw na przyjazne środowisku i ekonomiczne dystrybutowy wody do Twojej firmy lub Twojego domu. Oferujemy abonament na urządzenia w najlepszych cenach, montaż, serwis, bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Postaw na nowoczesny dystrybutor - nasze automaty nie tylko doskonale spełniają swoją rolę, ale również efektownie i elegancko wyglądają. Sprawdź naszą ofertę! Nasze biuro obsługi klienta z przyjemnością odpowie na wszelkie nurtujące pytania. Jeśli woda do firmy to tylko AquaGo! Oszczędność czasu, pieniędzy i dobre samopoczucie pracowników to kluczowe korzyści. Działamy na terenie całej Polski - z pewnością znajdziesz w naszej ofercie produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb. Nowoczesny dystrybutor wody to wygodne rozwiązanie - oddajemy do państwa dyspozycji produkt niezbędny w każdym przyjaznym miejscu pracy.
  Porównaj nasze pakiety

  i wybierz najlepszy dla siebie.

  Przetestuj za darmo

  Przetestuj dowolny dystrybutor w swojej firmie.

  0

  Niezobowiązujący test dystrybutora

  Możliwość sprawdzenia dowolnego modelu z oferty

  Test trwający 14 dni

  Pakiet Podstawowy

  Dystrybutor z wodą zimną i gorącą.

  od59

  Montaż, serwis okresowy wliczony w opłatę miesięczną

  Serwis i naprawa urządzenia w ciągu 24h od zgłoszenia

  Brak dodatkowych kosztów oprócz opłaty miesięcznej

  Pakiet Premium

  Dystrybutor z wodą zimną, gorącą i gazowaną

  od125

  Montaż, serwis okresowy wliczony w opłatę miesięczną

  Serwis i naprawa urządzenia w ciągu 24h od zgłoszenia

  Brak dodatkowych kosztów oprócz opłaty miesięcznej*

  *Wymiana butli CO2 wliczona w kwotę wynajmu

  Poznaj naszą ofertę

  Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

  Możliwość zakupu na własność

  Możliwość zamówienia obsługi i serwisu w przypadku zakupu

  Brak ukrytych kosztów

  Rozbudowana oferta filtrów i dystrybutorów

  Poproś o kontakt

  Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy najlepszą ofertę do Twoich potrzeb!   Referencje klientów

   Poznaj opinie naszych klientów

   "Woda do firmy może być zapewniona w sposób bardzo wygodny i ekologiczny."

   Piotr z Poznania

   "Wykfalifikowani pracownicy firmy AquaGo zapewniają najwyższy standard oferowanych usług."

   Piotr z Poznania

   "Woda do firmy może być zapewniona w sposób bardzo wygodny i ekologiczny."

   Piotr z Poznania

   "Wykfalifikowani pracownicy firmy AquaGo zapewniają najwyższy standard oferowanych usług."

   Piotr z Poznania

   "Wykfalifikowani pracownicy firmy AquaGo zapewniają najwyższy standard oferowanych usług."

   Piotr z Poznania